Telefon  0905 414 643

Mail Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

O nás

25-ročné skúsenosti a prehľad v účtovníckom, daňovom a mzdovom svete

poskytuje komplexné vedenie jednoduchého a podvojného účtovníctva, personalistiky a vedenia miezd za výhodné ceny.

Tieto služby poskytujeme pre živnostníkov, malé a stredné firmy pre oblasť Modry, Pezinka a Bratislavy. Máme 25-ročnú prax v tejto oblasti. Kvalita je zaručená adekvátnym vzdelaním, ktoré sa neustále dopĺňa. Zároveň zabezpečujeme aj činnosti súvisiace s poisťovňami a daňovým úradom. Spolupráca je na základe zmluvy, dodávateľským spôsobom.

Ekonomické výhody: spracovanie účtovníctva a miezd vás bude stáť menej, ako by vás vyšiel vlastný zamestnanec. Nemusíte platiť školenia pre vášho účtovníka, alebo účtovníčku. Pracujeme s kvalitným softwarom, ktorý nemusíte kupovať a každoročne upgradovať. Naša činnosť je každoročne poistená v poisťovni Generali.

 

Šetríme váš čas aj peniaze

Zabezpečíme diskrétnosť v oblasti mzdovej a personálnej. V dohodnutom termíne prídeme, vyzdvihneme účtovné doklady, spracujeme a vrátime Vám ich spolu s ostatnými potrebnými dokumentami, alebo je možné ak Vám to lepšie vyhovuje, doniesť doklady na spracovanie do našej kancelárie, v ktoré Vás radi privítame.

Našim svetom sú dane a účtovníctvo - zverte ich do našich rúk

Radi vám pomôžeme s daňovým priznaním, účtovaním, spracujeme účtovné doklady a vypracujeme ročnú závierku. Úspešne dlhoročne spolupracujeme s daňovým úradom či poisťovňami a ďalšími inštitúciami.


 

Zverte sa do našich rúk, neváhajte nás osloviť 0905 414 643